O Dolce Vita

front pageDolce Vita jest godną zaufania firmą na międzynarodowym rynku.

Jesteśmy agencją pracy współpracującą z opiekunkami osób starszych, pielęgniarkami i pomocami domowymi z Polski. Nasza firma zapewnia legalne zatrudnienie i dobre wynagrodzenie. Załatwiamy wszelkie formalności związane z zatrudnieniem naszych pracowników. Osobom zainteresowanym współpracą zapewniamy dogodne warunki zatrudnienia.

Naszym klientom oferujemy profesjonalne wsparcie – opiekę poprzez doświadczone opiekunki i pomoce domowe. Opiekunki i Opiekunowie są doświadczonymi ludźmi, którzy w jak najlepszym stopniu wykonują prace w gospodarstwie domowym.

Pracownicy zatrudnieni przez firmę Dolce Vita posiadają niezbędne doświadczenie w opiece nad osobami w wieku geriatrycznym oraz często schorowanymi. Pracownicy wiedzą jak postępować z osobami: chorymi na Parkinsona, demencję, cukrzycę, nadciśnienie, po przebytym udarze oraz cierpiącymi na różne inne schorzenia, również z osobami, mającymi problemy z poruszaniem lub leżącymi.

Oferujemy także pomoc medyczną. Pielęgniarki zatrudnione przez Dolce Vita są dobrze wyszkolone i posługują się językiem niemieckim na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym.


  • Dolce Vita zatrudnia pracowników przez co najmniej 2 miesiące.
  • Personel Dolce Vita mówi po polsku i po niemiecku.
  • Posiadamy zespół wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników, którzy są dostępni od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.
  • Osoby poszukujące opieki, a także opiekunki zainteresowane współpracą, prosimy o kontakt z nami.